Az utolsó: besúgónovella. (Hogyan lesz egyszerű zsinagógai spicliből külföldön is jól bevethető szuperügynök. ) Tartalom Pesti zsinagóga 5 Félrekezdés 23 Megtagadott válasz 39 Az utolsó pillanat 52 Micsoda győzelem 66 Búcsú az irodalomtól (Izraeli...

Adatbank Mlsz Hu

1. Mlsz adatbank hu
  2. Merkantil Bank Liga NB II. 28. forduló - MLSZ adatbank
  3. OTP Bank Liga NB I. 32. forduló - MLSZ adatbank
  4. MLSZ Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság
  5. Aida32.hu

Ülésezett az Elsőfokú Licencadó Bizottság Az MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottsága 2020. május 22-i ülésén elbírálta a 2020/21. évi nemzetközi (UEFA), nemzeti első osztályú (NB I-es), nemzeti másodosztályú (NB II) és nemzetközi (UEFA) női licenckérelmeket. A Bizottság a sportszervezetek által benyújtott dokumentumok értékelését követően az alábbi licenckérelmeket hagyta jóvá. Így változott a cserékre vonatkozó szabály A labdarúgás szabályalkotó testülete, az IFAB a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) indítványára átmenetileg megváltoztatta a cserékre vonatkozó szabályozást. Elnökségi tagok dr. Csányi Sándor Garancsi István Nyilasi Tibor Bánki Erik Dankó Béla dr. Anthony Radev Berzi Sándor Balogh Gabriella dr. Török Gábor Bizottságok Igazgatóságok Futballtörténelem 1985-05-14 10:00:00 Balhéba torkolt a hollandok elleni zárás Diadalmenetet jelentett a magyar válogatottnak a világbajnoki selejtezők érdemi része az 1986-os mexikói viadal előtt. A zárás azonban annak ellenére kínosra sikeredett, hogy a hollandok elleni budapesti meccs már a csak a vendégeknek tartogatott tétet.

Merkantil Bank Liga NB II. 28. forduló - MLSZ adatbank

A visszavonuló Juhász Roland betalált utolsó bajnokiján és az ő góljával nyert a MOL Fehérvár FC 1-0-ra a Ferencváros ellen. A keddi játéknap másik találkozóján az Újpest az utolsó percben győzte le a ZTE csapatát (2-1), ezzel nagy lépést tett a bennmaradás felé az OTP Bank Liga utolsó előtti fordulójában. Részletek: Mol Fehérvár FC 1-0 against Fehász won the last championship with his final championship and his goal. At the second meeting of Tuesday's game day, Újpest defeated the ZTE team at the last minute (2-1), he took a big step towards staying in the last round of the OTP Bank League. Details: Translated

adatbank mlsz hu jintao

OTP Bank Liga NB I. 32. forduló - MLSZ adatbank

adatbank mlsz human

2020. 07., 10:16 Edzésekkel kapcsolatos állásfoglalás Az MLSZ Elnöksége a labdarúgóklubok esetleges edzéseivel, sportfoglalkozásaival és edzőmérkőzéseivel kapcsolatban az alábbi állásfoglalást adta ki. 2020. április. 30., 14:27 16 csapat kapott Budapest I. osztályú licencet 16-an kaptak amatőr licencet a 2020/21-es Budapest I. osztályú bajnokságra. A BVSC, a Csepel, az Újpest II. és a Budafok II. az NB III-ba adott be licenc kérelmet. Megyei videók 2019-04-26 19:08:21 BLSZ KUPA KELEN SC REAC hosszabbítás díjátadás 2019-04-26 04:25:24 BLSZ KUPA KELEN SC REAC 2 félidő 2019-04-25 21:07:59 BLSZ KUPA KELEN SC REAC 1 félidő 2018-05-09 15:26:17 A 3. Női Budapest Kupa döntőjének díjátadója 2018-05-03 20:07:05 1908SZAC REAC - BLSZ BUDAPEST KUPA DÖNTŐ 2. félidő 2018-05-03 18:06:13 1908SZAC REAC - BLSZ BUDAPEST KUPA DÖNTŐ 1. félidő 2015-04-24 14:09:40 Pénzügyőr SE - Inter CDF SE Budapest Kupa döntő ös

MLSZ Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság

Az 1985. május 14-i mérkőzés az egyik főszereplő, Nagy Antal kommentálásával tekinthető meg az MLSZ Archív csatornában. 1989-09-06 10:39:30 Amikor parádés gólokkal vertük az északíreket Nyolc fellépésén mindössze két győzelmet aratott a magyar válogatott az 1990-es világbajnokság selejtezőin. Előbb Mezey György, majd Bicskei Bertalan irányításával verte Észak-Írországot. A belfasti siker az egyik gólszerző, a ma 52 éves Kovács Kálmán kommentálásával tekinthető meg az MLSZ TV Archív csatornáján. 1982-06-22 10:46:29 35 éves Varga József bombagólja Soha rosszabb világbajnoki szereplést annál, ha gólrekordot érsz el, ha csak a címvédőtől szenvedsz vereséget, és ha döntetlenre zársz az aktuális Európa-bajnoki ezüstérmessel. Márpedig a magyar válogatott az 1982-es spanyolországi világbajnokságon ezt az eredménysort produkálta. A belgák ellen 1–1-es döntetlen a gólszerző, Varga József kommentálásával, friss audiokommentárral, megtekinthető az MLSZ Archív csatornában. 1986-03-16 08:50:13 Itt a húsvét, itt a nyúl, magyar–brazil három–null Az 1986-os világbajnokságot megelőző időszakban a magyar válogatott végigverte fél Európát.